Про школу


Історія створення школи

            29 листопада 1881р. в с.Зозові було відкрито однокласне сільське училище, правонаступником якого сьогодні є Зозівська ЗОШ І-ІІІ ступенів.

            У 1924-1925 роках на кошти „земства” було збудовано школу. Перший завідуючий цієї школи Сочинський Аким Васильович.

            Перший випуск 10-го класу був у далекому 1949 році. З того часу школу з атестатом про середню освіту закінчили 1879 випускників, з них 52 – з Золотою Медаллю, 38 – з Срібною.

            В цьому році нова школа разом із незалежною Україною буде святкувати своє     20-річчя. Двоповерхова будівля стала окрасою села. Діти мають можливість навчатися в обладнаних кабінетах (у школі існує кабінетна система), є спортивний зал, спортивні майданчики, дві майстерні, актовий зал, комп’ютерний клас, їдальня, школу газифіковано. Сьогодні в ній навчається 180 учнів в 11-ти класах.

            За сприяння районного відділу освіти успішно реалізується державна програма „Шкільний автобус”, до школи приїжджають учні з с.Зозівки і с.Вербівки.

            З 1998 року школу очолює Агапов Володимир Іванович, педагогічний стаж якого 27 років, відмінник освіти, старший вчитель, організатор і керівник туристичної роботи школи та району.

            Педагогічний колектив школи – це 25 досвідчених фахівців-однодумців. З них:

  • Мають вищу освіту – 21
  • Спеціалісти вищої категорії – 15
  • Спеціалістів першої категорії – 4
  • Спеціалістів - 2

Мають педагогічне звання:

·        „Вчитель-методист” – 1

·        „Старший вчитель” – 7

·        Відмінник народної освіти – 5

·        Cоросівський вчитель - 2